Festiwal 4 Żywiołów – VIII edycja

Serdecznie zapraszamy na VIII już edycję Festiwalu 4 Żywiołów, który odbędzie się w najbliższą sobotę na parkingu przy Parku Handlowym Auchan w Bielanach Wrocławskich.

Jak co roku zapewniamy moc atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Poza prezentacją wychowanków i artystów związanych z gminnymi centrami kultury na scenie pojawią się lokalne zespoły muzyczne, które zwieńczą festiwal wspaniałym koncertem.

Podczas jarmarku będzie można poznać oraz posmakować wyjątkowe produkty lokalne, dostępne w większości tylko na naszym festiwalu. Lokalni artyści i twórcy nie tylko zaprezentują swoje dzieła, ale również umilą czas ciekawą konwersacją.

Zapraszamy również na ciekawe i inspirujące warsztaty rękodzielnicze oraz kulinarne, których przewodnim motywem w tym roku jest Śliwka. Prowadzący Piotr Andruszko zapewni wiele ciekawych doznań smakowych opartych na lokalnych śliwkach.

Pokazy strażackie, atrakcje dla dzieci, warsztaty rękodzielnicze i kulinarne, występy sceniczne, to i wiele innych atrakcji czeka na Państwa już w najbliższą sobotę 22. września podczas VIII edycji Festiwalu 4 Żywiołów.

ZAPRASZAMY!

 

 


print
Informacje
asdaef

Polub nas !