Lista członków LGD wg. stanu na dzień 31.05.2023r.
1. | Baron-Witka Monika | osoba fizyczna |
2. | Brzuzek Piotr | osoba fizyczna |
3. | Ciecierski Tomasz | osoba fizyczna |
4. | Ćwiek Andrzej | osoba fizyczna |
5. | Damasiewicz Joanna | Koło Gospodyń Wiejskich w Śleszowie |
6. | Damasiewicz Mariusz | Szkoła Podstawowa w Żórawinie |
7. | Dębska Beata | osoba fizyczna |
8. | Dębski Stanisław | osoba fizyczna |
9. | Felsztyńska Natalia | osoba fizyczna |
10. | Frodyma Piotr | osoba fizyczna |
11. | Głogulska Grażyna | osoba fizyczna |
12. | Grzelak Radosław | osoba fizyczna |
13. | Grzelakowska Ewa | osoba fizyczna |
14. | Hryniewicz Sławomir | osoba fizyczna |
15. | Jerkiewicz Anna | osoba fizyczna |
16. | Kalisz Piotr | osoba fizyczna |
17. | Kasprzak Henryk | osoba fizyczna |
18. | Komarowska Bożena | GCK w Żórawinie |
19. | Kopeć Antoni | osoba fizyczna |
20. | Krysiewicz Adam | osoba fizyczna |
21. | Kwil-Skrzypińska Monika | osoba fizyczna |
22. | Lasota Anna | osoba fizyczna |
23. | Lisiecka Krystyna | osoba fizyczna |
24. | Łapińska-Szymańska Katarzyna | osoba fizyczna |
25. | Martynow Andrzej | ZOZ w Św. Katarzynie |
26. | Matyjewicz Krzysztof | osoba fizyczna |
27. | Mazur Katarzyna | osoba fizyczna |
28. | Mazur Paweł | osoba fizyczna |
29. | Mielczarek Edyta | IFIRM – Informatyczna obsługa firm – Grzegorz Mielczarek |
30. | Mikoda Krzysztof | osoba fizyczna |
31. | Nowak Maria | osoba fizyczna |
32. | Osińska Teresa | osoba fizyczna |
33. | Paweł Wybierała | GOKiS Kąty Wrocławskie |
34. | Pietryk Anna | osoba fizyczna |
35. | Porochoński Witold | osoba fizyczna |
36. | Ryszard Pacholik | Gmina Kobierzyce |
37. | Rzońca Jerzy | osoba fizyczna |
38. | Salwa Grzegorz | Fundacja Akademickiego Centrum Edukacji Europejskiej |
39. | Sas Sylwester | osoba fizyczna |
40. | Sebzda-Sztul Katarzyna | osoba fizyczna |
41. | Staniszewska Stefania | osoba fizyczna |
42. | Staniszewski Robert | Koło Gospodyń Wiejskich w Domaniowie |
43. | Szatkowska Małgorzata | Stowarzyszenie “Projekt Dzieciaki” |
44. | Szeligiewicz Cezar | UKS Relax |
45. | Śliwińska Monika | osoba fizyczna |
46. | Tomczewska Katarzyna | osoba fizyczna |
47. | Tuleja-Trzósło Monika | osoba fizyczna |
48. | Ušák Milan | Gmina Siechnice |
49. | Wilisowska Anna | osoba fizyczna |
50. | Wojciech Głogulski | Gmina Domaniów |
51. | Woźniak Jerzy | osoba fizyczna |
52. | Zajączkowski Grzegorz | osoba fizyczna |
53. | Żabińska Anna | osoba fizyczna |
54. | Żukowski Jan | Gmina Żórawina |
55. | Żygadło Dorota | Koło Gospodyń Wiejskich Piskorzów |
56. | Żygadło Julian | Gmina Kąty Wrocławskie |