Festiwal 4 żywiołów

Przed nami kolejna, IX już edycja Festiwalu 4 Żywiołów. W tym roku rozpoczynamy  23. czerwca wspólnie z Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów. Tym razem miejsce festiwalu to boisko sportowe w Domaniowie. Serdecznie zapraszamy do udziału lokalnych twórców, producentów i artystów, jak co roku gwarantujemy moc atrakcji!!!

KARTA ZGŁOSZENIOWA FESTIWAL 4 ŻYWIOŁÓW 2019 – PDF
KARTA ZGŁOSZENIOWA FESTIWAL 4 ŻYWIOŁÓW 2019 – DOC

REGULAMIN FESTIWALU 4 ŻYWIOŁÓW 2019


 


Zgłoszenia na Festiwal 4 Żywiołów

Szanowni Państwo, w związku z okresem świątecznym oraz licznymi Państwa prośbami informujemy, że termin składania kart zgłoszeniowych dla wystawców i artystów chcących wziąć udział w Festiwalu 4 Żywiołów przedłużony jest do piątku 28.04.2017! Serdecznie zapraszamy!

Festiwal 4 Żywiołów już po raz siódmy!

Zapraszamy do składania ofert na organizację zabaw dla dzieci.

W związku z organizacją Festiwalu 4 Żywiołów, poszukujemy wykonawców usługi organizacji zabaw dla dzieci (dmuchańce , zamki itp.). ZAPYTANIE – ATRAKCJE DLA DZIECI prosimy o składanie ofert na dołączonym do zapytania wzorze

Poszukujemy wykonawców usług gastronomicznych.

W związku z organizacją Festiwalu 4 Żywiołów, poszukujemy wykonawców usług gastronomicznych. ZAPYTANIE KATERING ZAPYTANIE GRILL i OGRÓDEK PIWNY Oferty prosimy składać na dołączonym wzorze ofertowym.

Ogłaszamy Konkurs na Produkt Lokalny Lider A4!!!

Od 5 lat, podczas Festiwalu 4 Żywiołów organizujemy konkurs na Produkt Lokalny Lider A4. Laureaci konkursu otrzymują Certyfikat Produktu Lokalnego, który wyróżnia ich spośród innych producentów, artystów czy twórców. W tym roku również zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do konkursu. OGŁOSZENIE …
Czytaj dalej »»

Starsze wpisy »

asdaef

Polub nas !