Festiwal 4 żywiołów podziękowania!

4 września na Stadionie w Kobierzycach, po dwóch latach nieobecności, odbył się Festiwal 4 Żywiołów – X edycja. Było kolorowo, smacznie, wesoło, a i pogoda stanęła na wysokości zadania. Pomimo bardzo krótkiego czasu organizacji, wydarzenie to odbyło się zgodnie z planem i sądząc po zadowolonych uczestnikach, odniosło niemały sukces. Nie byłoby to możliwe bez współpracy, zaangażowania i pomocy ze strony naszych partnerów.

Jako organizator, chcieliśmy serdecznie podziękować zespołom obsługi festiwalu: za nagłośnienie, ochronę, służbę medyczną, straż pożarną i służbę sprzątającą. Elektrykowi i cateringowi. Za namioty i sanitariaty. Konferansjerowi za świetne prowadzenie imprezy oraz wszystkim tym, którzy nas wspierali.

Dziękujemy wszystkim gminnym ośrodkom kultury i sportu za zaangażowanie i fantastyczne warsztaty. Szczególne podziękowania kierujemy do Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za ogrom pracy przy organizacji festiwalu, udostępnienie infrastruktury i zaangażowanie podczas samego festiwalu oraz działowi programowemu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich za wielką pomoc przy newralgicznych punktach organizacji naszej imprezy.

Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich wystawców festiwalowego jarmarku, bo to oni tworzyli tą szczególną atmosferę.

Dziękujemy artystom i zespołom występującym na scenie za oprawę artystyczną  oraz  gościom i uczestnikom festiwalu za przybycie i wspólne świętowanie.

Bez Was wszystkich Festiwal 4 Żywiołów by nie istniał!

prezentujemy kilka zdjęć, a wkrótce relacja filmowa z X edycji Festiwalu 4 Żywiołów

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC


print
Informacje
asdaef

Polub nas !